KVALITNÝ ZVUK NA KAŽDOM EVENTE

Midas PRO6 Live Audio System je druhým sieťovým audio systémom firmy Midas. Využíva technológie vyvinuté pre vlajkovú loď XL8 a ponúka podobné možnosti ako XL8 v kompaktných rozmeroch. V základnej zostave ponúka až 64 procesovaných vstupných kanálov a 32 výstupov, všetky vybavené EQ a možnosťou dynamického procesingu. Pre vstupy pužívame Midas DL431 Input Splitter. DL431 je fixne konfigurovaná 6U 19" racková jednotka obsahujúca 24 mic/line vstupov. Každý vstup obsahuje tri separátne predzosilňovače,  dva so separátnym gain control, tretí má fixný gain.Dva symetrické analógové výstupy (brané spoza mikrofónnych predzosilňovaťov) sú umiestnené na zadnom paneli. Tretí výstup s pevným gain-om napája transformátorom oddelený výstup na prednom paneli pre recording alebo vysielanie. Dva predzosilňovače s nastaviteľným gain diaľkovo ovládateľné z dvoch separátnych miest napr. FoH a Monitor pozícia.

Ozvučenie

Naša spoločnosť vlastní profesionálnu zvukovú techniku pre akýkoľvek typ podujatia. Máme k dispozícii viacerých variantov PA systémov. Na ozvučenie podujatí používame špičkovú techniku, naša zvuková technika sa skladá len z profesionálnych výrobkov ako sú:Meyer.Sound, Shure, Sennhesier, Akg, Soundcraft, Klark Teknik, Dynacord, Midas, Electro-voice, Dbx, Yamaha, QSC, T.C. electronic atď. 

Zvuková technika:

Zvukové systémy:  Meyer Sound MICADynacord, Electro-Voice, M-Sound

Pódiové monitory: Meyer-Sound UM100P, Electro-Voice TX1152FM

Mixážne pulty: Midas PRO6, Midas LEGEND3000, QSC Touchmix16

Equalizéry, efekty, gate, compressor: Dbx, T.C. Electronic, Lexicon, Klark Teknik, Alesis 

Mikrofóny: Shure, Akg, Sennheiser, Audix

Di-boxy: Klark teknik 

Kábeláž: KLOTZ, Sommer cable, Neutrik, Cordial

Procesory: Meyer-Sound Galileo616,  Electro-Voice Netmax N8000, Electro-Voice DC-One, Electro-Voice dx38, Electro-Voice dx46. DBX

Zosilňovače: Fat, Chevin, Electro-Voice 

 

Meteor Sound & Light

Hurbanovo +421905445049
+421918780824
meteorlightsound@gmail.com
Meteor Sound&Light Hurbanovo